Projekty

Projekt Kdo vyléčí moje oči

 

Významným projektem pro rok 2015 - 2016 je poskytnutí podpory stipendia pro zahraniční stáž na předních světových klinikách a rozvoje v oblasti očního lékařství. Podpoříme mladé oftalmology v jejich profesním růstu v zahraničí. Oční lékaři mají možnost požádat u Nadačního fondu o podporu na vybranou zahraniční stáž na jakémkoliv pracovišti v zahraničí.  Nadační fond přispěje a uhradí 70% na stáž v zahraničí. Žadatel předkládá projekt s popisem zahraniční stáže, včetně potvrzení zahraniční kliniky, nemocnice nebo soukromého oftalmologického pracoviště o budoucím absolvování stáže v roce 2016 - 2017.

 

Obecné podmínky poskytnutí nadačního příspěvku

Nadační fond ČSRKCH poskytuje podporu osobám, lékařům a organizacím na základě Žádosti o nadační příspěvek. O poskytnutí nadačního příspěvku rozhoduje správní rada nadačního fondu. Všichni žadatelé jsou o příspěvku informováni.

 

 

Aktuální grantová řízení

O příspěvek z Nadačního fondu ČSRKCH si můžete požádat kdykoliv v průběhu roku. Schvalování grantů však probíhá čtyřikrát do roka představenstvem Nadačního fondu ČSRKCH.

 

 

Kde nás potkáte

 

KONGRES ČSRKCH

20. 5. 2016 - 21. 5. 2016

Hotel Grandior Praha

 

16. setkání mladých oftalmologů

17. 6. 2016 - 19. 6. 2016

Hotel Zámek Valeč

 

XXIV. Výroční sjezd České oftalmologické společnosti

22. 9. 2016 - 24. 9. 2016

Clarion Congress Hotel Olomouc

 

Rohovkový den

11. 12. 2016

Praha

 

Na těchto kongresech se nás můžete zeptat osobně na jakýkoliv dotaz, vyplnit žádost, případně se podělit o zkušenosti s ostatními kolegy.

 
 
 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím